Kā pasūtīt?

Izvēlieties sev nepieciešamo produktu, ievietojot to Pirkumu grozā un nospiediet Noformēt pasūtījumu.

Ievadiet savus datus: Vārds, Uzvārds, e-pasta adrese, tālrunis.

Izvēlieties piegādes veidu: OMNIVA pakomāts, DPD pakomāts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēloties kādu no piegādes veidiem jums ir nepieciešams izvēlēties arī vēlamo saņemšanas vietu (pakomāta adresi).

Apmaksas veidi:

Maksājumu kartes - VISA, MasterCard

Bankas pārksaitījums - Swedbank, SEB, Luminor

Pasūtījumu pieņemšana:

Pasūtījumus pieņemam 24 stundas diennaktī un apstrādājam darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Pēc pasūtījuma noformēšanas un rēķina apmaksas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes laiku un vietu. Piegādi veicam vienas līdz triju darba dienu laikā* no pasūtījuma apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā.

* Piegādi veic kurjerpasta pakalpojumu uzņēmumi OMNIVA, DPD.

Piegādes veidi un izmaksas:

  • Standarta piegādes maksa EUR 1.99 pirumiem līdz EUR 50,00 visā Latvijā izmantojot Omniva, DPD pakomātu pakalpojumus.
  • BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs EUR 50,00 visā Latvijā izmantojot Omniva, DPD pakomātu pakalpojumus.

Preču atgriešana:

No preces var atteikties 14 dienu laikā no preces iegādes brīža, ja klients var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts) saskaņā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta 5.punktu. Naudas atgriešana notiek 14 darba dienu laikā no atteikuma brīža uz kontu, kuru klients ir izmantojis norēķinoties par preci. Prece netiek pieņemta atpakaļ, ja preces iepakojums ir bijis atvērts vai bojāts. Par preces atgriešanas veidu SIA JJStudio un klients vienojas atsevišķi.